Wedstrijd resultaten
zondag 8 november 2020
1e klasse - 2
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 20 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Ulysses 35+1 WEC 35+2
zondag 13 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Ulysses 35+1 Hapse Boys 35+1
DSV 35+1 Boskant 35+2
WEC 35+2 SV Milsbeek 35+1
DAW Schaijk 35+1 SJO/SSA VESTA'19 35+1
Achilles Reek 35+1 MOSA'14 35+1
zondag 6 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Boskant 35+2 Achilles Reek 35+1
EGS'20 35+1 WEC 35+2
Hapse Boys 35+1 SJO/SSA VESTA'19 35+1
DSV 35+1 DAW Schaijk 35+1
MOSA'14 35+1 Ulysses 35+1
zondag 29 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Achilles Reek 35+1 Hapse Boys 35+1
DAW Schaijk 35+1 Ulysses 35+1
EGS'20 35+1 SV Milsbeek 35+1
SJO/SSA VESTA'19 35+1 DSV 35+1
MOSA'14 35+1 Boskant 35+2
zondag 22 november 2020
Thuis Uit Uitslag
WEC 35+2 Achilles Reek 35+1
Boskant 35+2 EGS'20 35+1
Ulysses 35+1 SJO/SSA VESTA'19 35+1
SV Milsbeek 35+1 DAW Schaijk 35+1
Hapse Boys 35+1 MOSA'14 35+1
zondag 15 november 2020
Thuis Uit Uitslag
DSV 35+1 WEC 35+2
zondag 1 november 2020
Thuis Uit Uitslag
WEC 35+2 SJO/SSA VESTA'19 35+1 Afgelast
Boskant 35+2 DAW Schaijk 35+1 Afgelast
Ulysses 35+1 EGS'20 35+1 Afgelast
DSV 35+1 Achilles Reek 35+1 Afgelast
Hapse Boys 35+1 SV Milsbeek 35+1 Afgelast
zondag 25 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA'19 35+1 SV Milsbeek 35+1 Afgelast
EGS'20 35+1 DSV 35+1 Afgelast
DAW Schaijk 35+1 Hapse Boys 35+1 Afgelast
Achilles Reek 35+1 Ulysses 35+1 Afgelast
MOSA'14 35+1 WEC 35+2 Afgelast
zondag 18 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Hapse Boys 35+1 DSV 35+1 Afgelast
EGS'20 35+1 DAW Schaijk 35+1 Afgelast
MOSA'14 35+1 SJO/SSA VESTA'19 35+1 Afgelast
zondag 11 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
WEC 35+2 Boskant 35+2 4 - 1
SV Milsbeek 35+1 MOSA'14 35+1 1 - 0
SJO/SSA VESTA'19 35+1 EGS'20 35+1 Afgelast
DAW Schaijk 35+1 Achilles Reek 35+1 2 - 3
Ulysses 35+1 DSV 35+1 2 - 1
Hapse Boys 35+1 HVCH 35+1 2 - 2
zondag 4 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
HVCH 35+1 Ulysses 35+1 1 - 5
Boskant 35+2 Hapse Boys 35+1 2 - 1
Achilles Reek 35+1 SV Milsbeek 35+1 4 - 4
zondag 27 september 2020
Thuis Uit Uitslag
EGS'20 35+1 Achilles Reek 35+1 3 - 1
SV Milsbeek 35+1 Boskant 35+2 0 - 4
SJO/SSA VESTA'19 35+1 HVCH 35+1 2 - 0
DAW Schaijk 35+1 MOSA'14 35+1 1 - 4
zondag 20 september 2020
Thuis Uit Uitslag
WEC 35+2 Hapse Boys 35+1 5 - 1
Boskant 35+2 Ulysses 35+1 1 - 6
HVCH 35+1 DAW Schaijk 35+1 4 - 1
Achilles Reek 35+1 SJO/SSA VESTA'19 35+1 3 - 3
DSV 35+1 SV Milsbeek 35+1 2 - 2
MOSA'14 35+1 EGS'20 35+1 2 - 3
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Griens, Mirko
Griensven, Gilbert van
Hanenberg, Mari v.d.
Hees, Jaap van
Heijden, Bart v.d.
Helm, Willy v.d.
Hendriksen, Gerold
Leest, Harold van der
Martens, Robert
Peters, Arjan
Timmers, René
Ven, Henk v.d.
Windmüller, Ralph
Zwiers, Marcel

Overige staf
Horst, André v.d. (Teammanager)
Strik, Marlon (Teammanager)

Stand 1e klasse - 2
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Ulysses 35+1 3 3 0 0 9 13 3 10
2 WEC 35+2 2 2 0 0 6 9 2 7
3 EGS'20 35+1 2 2 0 0 6 6 3 3
4 Boskant 35+2 4 2 0 2 6 8 11 -3
5 Achilles Reek 35+1 4 1 2 1 5 11 12 -1
6 SV Milsbeek 35+1 4 1 2 1 5 7 10 -3
7 SJO/SSA VESTA'19 35+1 2 1 1 0 4 5 3 2
8 HVCH 35+1 4 1 1 2 4 7 10 -3
9 MOSA'14 35+1 3 1 0 2 3 6 5 1
10 DSV 35+1 2 0 1 1 1 3 4 -1
11 Hapse Boys 35+1 3 0 1 2 1 4 9 -5
12 DAW Schaijk 35+1 3 0 0 3 0 4 11 -7
Programma 1e klasse - 2
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 WEC 35+1 3 3 0 0 9 12 3 9
2 DAW Schaijk 35+1 3 1 0 2 3 5 6 -1
3 HVCH 35+1 3 1 0 2 3 5 8 -3
4 Avesteyn 35+1 3 1 0 2 3 4 9 -5
donderdag 10 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Avesteyn 35+1 WEC 35+1 1 - 4
zondag 6 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Avesteyn 35+1 DAW Schaijk 35+1 1 - 4
zondag 30 augustus 2020
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 35+1 WEC 35+1 1 - 2

7

1

2

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren