Wedstrijd resultaten
zondag 8 november 2020
6e klasse - 56
AFG
AFG
AFG
AFG
AFG
zondag 13 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 Berghem Sport 8
sv O.S.S. 1920 8 Ulysses 3
MOSA'14 3 DAW Schaijk 8
SJO/SSA VESTA'19 6 SBV 3
Herpinia 5 EGS'20 10
zondag 6 december 2020
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 DAW Schaijk 8
SJO/SSA VESTA'19 6 MOSA'14 3
EGS'20 10 O.K.S.V. 3
Ulysses 3 Margriet 8
SBV 3 sv O.S.S. 1920 8
zondag 29 november 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 Berghem Sport 8
Ulysses 3 SBV 3
MOSA'14 3 Margriet 8
O.K.S.V. 3 Herpinia 5
DAW Schaijk 8 SJO/SSA VESTA'19 6
zondag 22 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 Ulysses 3
Margriet 8 DAW Schaijk 8
SJO/SSA VESTA'19 6 O.K.S.V. 3
EGS'20 10 MOSA'14 3
Herpinia 5 sv O.S.S. 1920 8
zondag 1 november 2020
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 EGS'20 10 Afgelast
SJO/SSA VESTA'19 6 sv O.S.S. 1920 8 Afgelast
MOSA'14 3 SBV 3 Afgelast
O.K.S.V. 3 Ulysses 3 Afgelast
Herpinia 5 DAW Schaijk 8 Afgelast
zondag 25 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 Margriet 8 Afgelast
Ulysses 3 Herpinia 5 Afgelast
MOSA'14 3 Berghem Sport 8 Afgelast
O.K.S.V. 3 SBV 3 Afgelast
DAW Schaijk 8 EGS'20 10 Afgelast
zondag 18 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 EGS'20 10 Afgelast
Ulysses 3 DAW Schaijk 8 Afgelast
zondag 11 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 O.K.S.V. 3 7 - 1
Margriet 8 SJO/SSA VESTA'19 6 0 - 11
EGS'20 10 Ulysses 3 2 - 0
MOSA'14 3 sv O.S.S. 1920 8 2 - 8
DAW Schaijk 8 HVCH 15 0 - 6
Herpinia 5 SBV 3 1 - 7
zondag 4 oktober 2020
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA'19 6 Herpinia 5 9 - 0
SBV 3 Berghem Sport 8 4 - 1
O.K.S.V. 3 Margriet 8 3 - 1
HVCH 15 MOSA'14 3 4 - 3
zondag 27 september 2020
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport 8 SJO/SSA VESTA'19 6 0 - 1
Margriet 8 Herpinia 5 2 - 2
EGS'20 10 SBV 3 3 - 2
MOSA'14 3 Ulysses 3
DAW Schaijk 8 O.K.S.V. 3 1 - 1
HVCH 15 sv O.S.S. 1920 8 1 - 1
zondag 20 september 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 8 DAW Schaijk 8 2 - 0
Ulysses 3 HVCH 15 0 - 3
SJO/SSA VESTA'19 6 EGS'20 10 6 - 2
SBV 3 Margriet 8 6 - 1
O.K.S.V. 3 MOSA'14 3 0 - 3
Herpinia 5 Berghem Sport 8 3 - 1
Teamspeler
Afgeschermd (Doelverdediger)
Afgeschermd (Verdediger)
Afgeschermd (Aanvaller)
Akker, Bas van den (Middenvelder)
Akker, Daan van den (Verdediger)
Akker, Daan van den (Verdediger)
Bakel, Ruben van (Aanvaller)
Bonte, Sven (Aanvaller)
Doren, Sem van (Aanvaller)
Gielis, Max (Verdediger)
Hurk, Stein van den (Middenvelder)
Kappen, Sven (Aanvaller)
Lee, Remco van der (Verdediger)
Maas, Jarno (Middenvelder)
School, Maurits (Aanvaller)
Ullenbroeck, Thom (Verdediger)
Vos, Gertjan (Verdediger)
Walboomers, Rik (Aanvaller)
Wanrooij, Dirk van (Verdediger)
Wijnen, Jesper (Middenvelder)
Wildenberg, Olaf (Verdediger)

Overige staf
Wildenberg, Olaf (Teammanager)
Zoggel, Tom van (Teammanager)

Stand 6e klasse - 56
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SJO/SSA VESTA'19 6 4 4 0 0 12 27 2 25
2 HVCH 15 4 3 1 0 10 14 4 10
3 SBV 3 4 3 0 1 9 19 6 13
4 sv O.S.S. 1920 8 3 2 1 0 7 11 3 8
5 EGS'20 10 3 2 0 1 6 7 8 -1
6 O.K.S.V. 3 4 1 1 2 4 5 12 -7
7 Herpinia 5 4 1 1 2 4 6 19 -13
8 MOSA'14 3 3 1 0 2 3 8 12 -4
9 Berghem Sport 8 4 1 0 3 3 9 9 0
10 DAW Schaijk 8 3 0 1 2 1 1 9 -8
11 Margriet 8 4 0 1 3 1 4 22 -18
12 Ulysses 3 2 0 0 2 0 0 5 -5
Programma 6e klasse - 56
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH 15 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Margriet 5 0 0 0 0 0 0 0 0

14

3

0

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren