Wedstrijd resultaten
maandag 10 juni 2019
6e klasse - 44
0
zondag 2 juni 2019
Thuis Uit Uitslag
FC de Rakt 4 WHV 4
donderdag 30 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Festilent 7 UDI'19/CSU 14 12 - 0
Volkel 8 Rhode/Van Stiphout Bouw 9
dinsdag 28 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp 8 FC Uden 7 4 - 1
zondag 26 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 Volkel 8 1 - 9
DAW Schaijk 10 WHV 4
FC Uden 7 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 3 - 1
UDI'19/CSU 14 Erp 8 5 - 9
Blauw Geel'38/JUMBO 11 HVCH 15 5 - 2
Festilent 7 FC de Rakt 4 4 - 1
zondag 19 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 UDI'19/CSU 14 1 - 3
WHV 4 FC Uden 7 0 - 3
FC de Rakt 4 Prinses Irene 7 3 - 2
Volkel 8 Festilent 7 0 - 3
HVCH 15 DAW Schaijk 10 1 - 1
donderdag 16 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp 8 Blauw Geel'38/JUMBO 11 2 - 8
zondag 12 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 10 FC de Rakt 4 1 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO 11 FC Uden 7 2 - 3
Prinses Irene 7 Erp 8 5 - 2
Festilent 7 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 2 - 0
Volkel 8 HVCH 15 2 - 3
zondag 5 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Uden 7 UDI'19/CSU 14 1 - 0
Erp 8 DAW Schaijk 10 0 - 4
WHV 4 Festilent 7 2 - 1
FC de Rakt 4 Volkel 8 5 - 1
HVCH 15 Prinses Irene 7 4 - 0
donderdag 2 mei 2019
Thuis Uit Uitslag
Volkel 8 Erp 8 1 - 0
zondag 28 april 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 14 WHV 4 3 - 1
FC Uden 7 FC de Rakt 4 5 - 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 Blauw Geel'38/JUMBO 11 3 - 16
Volkel 8 DAW Schaijk 10 1 - 2
HVCH 15 Festilent 7 2 - 9
zondag 14 april 2019
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 10 FC Uden 7 1 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO 11 UDI'19/CSU 14 9 - 0
Prinses Irene 7 WHV 4 4 - 1
FC de Rakt 4 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 3 - 0
zondag 7 april 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Uden 7 Volkel 8 2 - 1
UDI'19/CSU 14 DAW Schaijk 10 0 - 0
Erp 8 Festilent 7 1 - 4
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 Prinses Irene 7 3 - 6
WHV 4 Blauw Geel'38/JUMBO 11 2 - 6
HVCH 15 FC de Rakt 4 2 - 1
zondag 31 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
UDI'19/CSU 14 Blauw Geel'38/JUMBO 11 0 - 10
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 Erp 8 1 - 2
Volkel 8 FC Uden 7 0 - 0
HVCH 15 WHV 4 5 - 0
donderdag 28 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
FC de Rakt 4 FC Uden 7 1 - 5
zondag 24 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 UDI'19/CSU 14 9 - 1
DAW Schaijk 10 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 7 - 1
Festilent 7 Blauw Geel'38/JUMBO 11 6 - 1
Volkel 8 WHV 4 1 - 0
HVCH 15 Erp 8 4 - 4
zondag 17 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Uden 7 Prinses Irene 7 3 - 5
Blauw Geel'38/JUMBO 11 Volkel 8 0 - 4
Erp 8 FC de Rakt 4 0 - 1
UDI'19/CSU 14 HVCH 15 1 - 9
Festilent 7 DAW Schaijk 10 2 - 3
zondag 10 maart 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp 8 Volkel 8 1 - 5
WHV 4 Prinses Irene 7 1 - 5
FC de Rakt 4 Blauw Geel'38/JUMBO 11 3 - 3
zondag 24 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 Festilent 7 0 - 4
DAW Schaijk 10 Blauw Geel'38/JUMBO 11 3 - 10
Volkel 8 UDI'19/CSU 14 9 - 0
zondag 17 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 10 Volkel 8 2 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO 11 Prinses Irene 7 3 - 2
FC Uden 7 Festilent 7 2 - 3
UDI'19/CSU 14 FC de Rakt 4 1 - 4
WHV 4 Erp 8 4 - 1
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 HVCH 15 0 - 9
zondag 10 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 DAW Schaijk 10 5 - 4
zondag 3 februari 2019
Thuis Uit Uitslag
FC Uden 7 HVCH 15 7 - 3
Erp 8 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 1 - 0
FC de Rakt 4 Festilent 7 4 - 5
zondag 20 januari 2019
Thuis Uit Uitslag
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 FC Uden 7 1 - 10
zondag 9 december 2018
Thuis Uit Uitslag
FC Uden 7 DAW Schaijk 10 1 - 2
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 FC de Rakt 4 1 - 7
zondag 2 december 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 2 - 0
DAW Schaijk 10 UDI'19/CSU 14 5 - 1
Blauw Geel'38/JUMBO 11 WHV 4 1 - 1
Festilent 7 Erp 8 4 - 0
FC de Rakt 4 HVCH 15 1 - 2
zondag 25 november 2018
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 11 Festilent 7 1 - 14
UDI'19/CSU 14 Prinses Irene 7 3 - 6
FC Uden 7 FC de Rakt 4 0 - 2
Erp 8 HVCH 15 5 - 1
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 DAW Schaijk 10 1 - 7
WHV 4 Volkel 8 4 - 4
zondag 18 november 2018
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 10 Festilent 7 0 - 2
Prinses Irene 7 FC Uden 7 1 - 4
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 WHV 4 0 - 7
Volkel 8 Blauw Geel'38/JUMBO 11 4 - 0
FC de Rakt 4 Erp 8 3 - 1
zondag 11 november 2018
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 11 DAW Schaijk 10 2 - 3
UDI'19/CSU 14 Volkel 8 2 - 4
Festilent 7 Prinses Irene 7 1 - 0
WHV 4 FC de Rakt 4 9 - 1
zondag 4 november 2018
Thuis Uit Uitslag
FC Uden 7 Blauw Geel'38/JUMBO 11 4 - 3
Erp 8 Prinses Irene 7 6 - 0
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 Festilent 7 0 - 11
WHV 4 UDI'19/CSU 14 8 - 0
FC de Rakt 4 DAW Schaijk 10 1 - 6
HVCH 15 Volkel 8 0 - 5
zondag 28 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 10 Erp 8 8 - 2
Blauw Geel'38/JUMBO 11 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 4 - 0
UDI'19/CSU 14 FC Uden 7 2 - 10
Prinses Irene 7 HVCH 15 3 - 1
Festilent 7 WHV 4 7 - 4
Volkel 8 FC de Rakt 4 3 - 3
zondag 21 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Erp 8 UDI'19/CSU 14 8 - 2
zondag 14 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
WHV 4 DAW Schaijk 10 0 - 11
Volkel 8 Prinses Irene 7 2 - 3
HVCH 15 Blauw Geel'38/JUMBO 11 4 - 3
zondag 7 oktober 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 7 FC de Rakt 4 3 - 2
DAW Schaijk 10 HVCH 15 10 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO 11 Erp 8 2 - 10
FC Uden 7 WHV 4 4 - 1
UDI'19/CSU 14 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 3 - 0
Festilent 7 Volkel 8 2 - 0
zondag 30 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Erp 8 WHV 4 8 - 0
Prinses Irene 7 Blauw Geel'38/JUMBO 11 2 - 2
Festilent 7 FC Uden 7 3 - 3
FC de Rakt 4 UDI'19/CSU 14 1 - 0
HVCH 15 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 6 - 1
zondag 23 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 11 FC de Rakt 4 1 - 3
DAW Schaijk 10 Prinses Irene 7 5 - 1
UDI'19/CSU 14 Festilent 7 1 - 13
FC Uden 7 Erp 8 4 - 1
WHV 4 HVCH 15 3 - 1
Rhode/Van Stiphout Bouw 9 Volkel 8 0 - 5
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Helm, Bryan v.d.
Kocken, Paul
Leijgraaf, Joeri v.d.
Oort, Dirk van
Sluijs, Janot van der
Uijtdewilligen, Nino
Vogels, Lars
Vorstenbosch, Lars

Overige staf
Helm, Bryan v.d. (Teammanager)
Oort, Dirk van (Teammanager)

Stand 6e klasse - 44
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Festilent 7 21 18 1 2 55 112 25 87
2 FC Uden 7 21 15 2 4 47 77 37 40
3 DAW Schaijk 10 21 13 2 6 41 85 38 47
4 Prinses Irene 7 22 12 1 9 37 65 64 1
5 Volkel 8 21 11 3 7 36 64 33 31
6 FC de Rakt 4 21 10 2 9 32 52 55 -3
7 Blauw Geel'38/JUMBO 11 22 9 3 10 30 92 75 17
8 HVCH 15 19 9 2 8 29 59 61 -2
9 Erp 8 22 9 1 12 28 68 67 1
10 WHV 4 19 6 2 11 20 48 66 -18
11 UDI'19/CSU 14 21 3 1 17 10 28 129 -101
12 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 20 0 0 20 0 14 114 -100
Programma 6e klasse - 44
Momenteel zijn er geen wedstrijden bekend.
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 DAW Schaijk 10 3 3 0 0 9 5 1 4
2 Cito 4 3 1 1 1 4 6 5 1
3 HVCH 15 3 1 0 2 3 9 6 3
4 Prinses Irene 8 3 0 1 2 1 6 14 -8
zondag 16 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Cito 4 DAW Schaijk 10 0 - 1
HVCH 15 Prinses Irene 8 8 - 2
zondag 9 september 2018
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk 10 Prinses Irene 8 3 - 1
Cito 4 HVCH 15 3 - 1
zondag 2 september 2018
Thuis Uit Uitslag
Prinses Irene 8 Cito 4 3 - 3
HVCH 15 DAW Schaijk 10 0 - 1

59

9

8

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren