Wedstrijd resultaten
zondag 5 april 2020
6e klasse - 7
AFG
AFG
0
0
0
AFG
AFG
AFG
zondag 29 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia VR2 Prinses Irene VR3 Afgelast
sv O.S.S. 1920 VR3 ST TOP/MOSA'14 VR2
sv O.S.S. 1920 VR3 Berghem Sport VR2 Afgelast
Nooit Gedacht VR5 EVVC VR3 Afgelast
Nooit Gedacht VR3 NLC'03 VR2 Afgelast
HVCH VR3 ST TOP/MOSA'14 VR2 Afgelast
Ruwaard VR1 RK Deso VR2
zondag 22 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC VR3 Berghem Sport VR2 Afgelast
NLC'03 VR2 Nooit Gedacht VR5 Afgelast
ST TOP/MOSA'14 VR2 Prinses Irene VR3 Afgelast
Nooit Gedacht VR3 Nulandia VR2 Afgelast
zondag 15 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR5 HVCH VR3 Afgelast
sv O.S.S. 1920 VR3 Nulandia VR2 Afgelast
NLC'03 VR2 RK Deso VR2
ST TOP/MOSA'14 VR2 EVVC VR3 Afgelast
ST TOP/MOSA'14 VR2 Nooit Gedacht VR3
Berghem Sport VR2 EVVC VR3
Prinses Irene VR3 Ruwaard VR1 Afgelast
Berghem Sport VR2 Nooit Gedacht VR3 Afgelast
zondag 8 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia VR2 HVCH VR3 2 - 1
EVVC VR3 sv O.S.S. 1920 VR3 0 - 1
NLC'03 VR2 ST TOP/MOSA'14 VR2
Nooit Gedacht VR3 Prinses Irene VR3 2 - 3
RK Deso VR2 Berghem Sport VR2
RK Deso VR2 ST TOP/MOSA'14 VR2
NLC'03 VR2 Berghem Sport VR2 1 - 1
Ruwaard VR1 Nooit Gedacht VR5 0 - 8
zondag 1 maart 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 VR3 RK Deso VR2
Ruwaard VR1 HVCH VR3 Afgelast
Prinses Irene VR3 NLC'03 VR2 Afgelast
Berghem Sport VR2 ST TOP/MOSA'14 VR2 0 - 2
zondag 16 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 VR3 Nooit Gedacht VR3 2 - 3
Nooit Gedacht VR5 Nulandia VR2 Afgelast
ST TOP/MOSA'14 VR2 NLC'03 VR2 3 - 0
HVCH VR3 Ruwaard VR1 Afgelast
ST TOP/MOSA'14 VR2 RK Deso VR2
Berghem Sport VR2 NLC'03 VR2
Prinses Irene VR3 EVVC VR3 2 - 2
Berghem Sport VR2 RK Deso VR2
woensdag 12 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard VR1 sv O.S.S. 1920 VR3 Afgelast
zondag 9 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC VR3 ST TOP/MOSA'14 VR2
Berghem Sport VR2 Prinses Irene VR3
zondag 2 februari 2020
Thuis Uit Uitslag
Nulandia VR2 Ruwaard VR1 10 - 1
HVCH VR3 EVVC VR3 Afgelast
ST TOP/MOSA'14 VR2 Berghem Sport VR2
zondag 26 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 VR3 Ruwaard VR1 12 - 0
HVCH VR3 RK Deso VR2 6 - 1
Berghem Sport VR2 EVVC VR3 1 - 1
zondag 19 januari 2020
Thuis Uit Uitslag
EVVC VR3 Nooit Gedacht VR5 1 - 5
NLC'03 VR2 sv O.S.S. 1920 VR3 2 - 5
ST TOP/MOSA'14 VR2 Ruwaard VR1 17 - 0
maandag 16 december 2019
Thuis Uit Uitslag
RK Deso VR2 sv O.S.S. 1920 VR3 0 - 3
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard VR1 Prinses Irene VR3 0 - 8
Ruwaard VR1 Prinses Irene VR3 0 - 8
donderdag 12 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard VR1 EVVC VR3 0 - 3
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 Ruwaard VR1 11 - 0
RK Deso VR2 Nulandia VR2 0 - 2
ST TOP/MOSA'14 VR2 HVCH VR3 2 - 1
Prinses Irene VR3 ST TOP/MOSA'14 VR2
Prinses Irene VR3 Berghem Sport VR2 3 - 0
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 VR3 Prinses Irene VR3 Afgelast
HVCH VR3 NLC'03 VR2 4 - 0
Nooit Gedacht VR3 Berghem Sport VR2
Nooit Gedacht VR5 RK Deso VR2 2 - 0
Nooit Gedacht VR3 ST TOP/MOSA'14 VR2 5 - 0
Nulandia VR2 ST TOP/MOSA'14 VR2
Nulandia VR2 Berghem Sport VR2 0 - 0
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH VR3 Nooit Gedacht VR5 1 - 1
EVVC VR3 Nooit Gedacht VR3 1 - 6
RK Deso VR2 NLC'03 VR2 1 - 4
ST TOP/MOSA'14 VR2 sv O.S.S. 1920 VR3
Berghem Sport VR2 Ruwaard VR1
Prinses Irene VR3 Nulandia VR2 3 - 1
Berghem Sport VR2 sv O.S.S. 1920 VR3 0 - 5
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 sv O.S.S. 1920 VR3 2 - 2
NLC'03 VR2 Nulandia VR2 0 - 1
EVVC VR3 Prinses Irene VR3 2 - 9
RK Deso VR2 ST TOP/MOSA'14 VR2
RK Deso VR2 Berghem Sport VR2 1 - 5
ST TOP/MOSA'14 VR2 Nooit Gedacht VR5 3 - 2
Berghem Sport VR2 Nooit Gedacht VR5
donderdag 14 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia VR2 Nooit Gedacht VR3 0 - 4
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR5 NLC'03 VR2 4 - 1
ST TOP/MOSA'14 VR2 EVVC VR3
Nulandia VR2 sv O.S.S. 1920 VR3 2 - 1
Prinses Irene VR3 Berghem Sport VR2
Prinses Irene VR3 ST TOP/MOSA'14 VR2 1 - 4
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 VR2 Nooit Gedacht VR3 0 - 6
EVVC VR3 Berghem Sport VR2
RK Deso VR2 Ruwaard VR1 2 - 1
EVVC VR3 ST TOP/MOSA'14 VR2 2 - 4
ST TOP/MOSA'14 VR2 Nooit Gedacht VR5
Prinses Irene VR3 HVCH VR3 5 - 0
Berghem Sport VR2 Nooit Gedacht VR5 0 - 0
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 VR3 EVVC VR3 4 - 1
Nooit Gedacht VR5 Prinses Irene VR3 4 - 1
Ruwaard VR1 NLC'03 VR2 1 - 0
HVCH VR3 Berghem Sport VR2 1 - 1
ST TOP/MOSA'14 VR2 Nulandia VR2 2 - 3
Nooit Gedacht VR3 RK Deso VR2 17 - 0
Berghem Sport VR2 Nulandia VR2
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia VR2 EVVC VR3 3 - 1
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 VR3 HVCH VR3 3 - 1
NLC'03 VR2 Berghem Sport VR2
RK Deso VR2 EVVC VR3 0 - 2
NLC'03 VR2 ST TOP/MOSA'14 VR2 1 - 3
ST TOP/MOSA'14 VR2 Ruwaard VR1
Nulandia VR2 Nooit Gedacht VR5 5 - 3
Berghem Sport VR2 Ruwaard VR1 5 - 0
Prinses Irene VR3 Nooit Gedacht VR3 1 - 7
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
EVVC VR3 NLC'03 VR2 1 - 0
Nooit Gedacht VR5 sv O.S.S. 1920 VR3 4 - 1
Nooit Gedacht VR3 ST TOP/MOSA'14 VR2
HVCH VR3 Nulandia VR2 0 - 1
ST TOP/MOSA'14 VR2 RK Deso VR2 8 - 0
Berghem Sport VR2 RK Deso VR2
Nooit Gedacht VR3 Berghem Sport VR2 0 - 2
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
sv O.S.S. 1920 VR3 Berghem Sport VR2
Nooit Gedacht VR5 Ruwaard VR1 11 - 1
sv O.S.S. 1920 VR3 ST TOP/MOSA'14 VR2 4 - 0
HVCH VR3 Nooit Gedacht VR3 0 - 3
ST TOP/MOSA'14 VR2 NLC'03 VR2
Prinses Irene VR3 RK Deso VR2 4 - 0
Berghem Sport VR2 NLC'03 VR2 1 - 0
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 VR2 Prinses Irene VR3 0 - 4
Ruwaard VR1 Nulandia VR2 0 - 6
EVVC VR3 HVCH VR3 0 - 4
ST TOP/MOSA'14 VR2 Berghem Sport VR2 1 - 0
Berghem Sport VR2 ST TOP/MOSA'14 VR2
woensdag 18 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 Nooit Gedacht VR5 4 - 2
Teamspeler
Afgeschermd (Aanvaller)
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Delissen, Laurie
Hintum, Bo van
Kessel, Naomi van
Lee, Mieke van der (Verdediger)
Leest, Sita v.d. (Verdediger)
Megens, Karlijn
Megens, Rosalie
Menzel, Joan van (Aanvaller)
Neelen, Nienke
Pieters, Zintah (Verdediger)
Schaijk, Neeltje van (Middenvelder)
Thijssen, Nine
Uden, Jill van
Ven, Macy van de
Verhoeven, Tessie (Aanvaller)
Verstegen, Maud
Wit, Sharine de

Overige staf
Kessel Zwiers, Annemarie van (Teammanager)

Stand 6e klasse - 7
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Nooit Gedacht VR3 12 9 1 2 28 53 13 40
2 Nulandia VR2 12 9 1 2 28 34 16 18
3 ST TOP/MOSA'14 VR2 12 9 0 3 27 41 19 22
4 sv O.S.S. 1920 VR3 11 7 1 3 22 40 15 25
5 Prinses Irene VR3 11 7 1 3 22 40 22 18
6 Nooit Gedacht VR5 11 6 2 3 20 44 18 26
7 Berghem Sport VR2 12 3 5 4 14 11 14 -3
8 HVCH VR3 10 2 2 6 8 13 18 -5
9 EVVC VR3 12 2 2 8 8 15 39 -24
10 Ruwaard VR1 11 1 0 10 3 3 91 -88
11 RK Deso VR2 11 1 0 10 3 5 54 -49
11 NLC'03 VR2 12 0 1 11 1 5 34 -29
Programma 6e klasse - 7
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 HVCH VR3 sv O.S.S. 1920 VR3 Afgelast
10:00 Nooit Gedacht VR5 ST TOP/MOSA'14 VR2 Afgelast
10:00 Nooit Gedacht VR5 Berghem Sport VR2
10:00 EVVC VR3 RK Deso VR2
11:00 Ruwaard VR1 Nooit Gedacht VR3 Afgelast
11:00 ST TOP/MOSA'14 VR2 Prinses Irene VR3
11:30 Nulandia VR2 NLC'03 VR2 Afgelast
12:00 Berghem Sport VR2 Prinses Irene VR3 Afgelast
woensdag 22 april 2020
Aanv. Thuis Uit
19:30 Nooit Gedacht VR5 Nooit Gedacht VR3 Afgelast
zondag 26 april 2020
Aanv. Thuis Uit
11:00 Ruwaard VR1 NLC'03 VR2
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 sv O.S.S. 1920 VR3 Nooit Gedacht VR5 Afgelast
10:00 NLC'03 VR2 EVVC VR3 Afgelast
10:00 Ruwaard VR1 ST TOP/MOSA'14 VR2
10:00 RK Deso VR2 Prinses Irene VR3
10:00 Nooit Gedacht VR3 HVCH VR3 Afgelast
10:30 Ruwaard VR1 Berghem Sport VR2 Afgelast
11:30 Nulandia VR2 ST TOP/MOSA'14 VR2 Afgelast
11:30 Nulandia VR2 Berghem Sport VR2
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 ST TOP/MOSA'14 VR2 sv O.S.S. 1920 VR3 Afgelast
10:00 NLC'03 VR2 Ruwaard VR1 Afgelast
10:00 EVVC VR3 Nulandia VR2 Afgelast
10:00 RK Deso VR2 Nooit Gedacht VR3
12:00 Berghem Sport VR2 HVCH VR3 Afgelast
12:00 Berghem Sport VR2 sv O.S.S. 1920 VR3
12:00 Prinses Irene VR3 Nooit Gedacht VR5 Afgelast
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 sv O.S.S. 1920 VR3 NLC'03 VR2 Afgelast
10:00 HVCH VR3 Prinses Irene VR3 Afgelast
10:00 Nooit Gedacht VR5 Berghem Sport VR2 Afgelast
10:00 Nooit Gedacht VR5 ST TOP/MOSA'14 VR2
10:00 Ruwaard VR1 Berghem Sport VR2
10:00 Nooit Gedacht VR3 EVVC VR3 Afgelast
11:00 Ruwaard VR1 ST TOP/MOSA'14 VR2 Afgelast
11:30 Nulandia VR2 RK Deso VR2
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Nooit Gedacht VR3 3 3 0 0 9 23 4 19
2 HVCH VR3 3 1 1 1 4 6 5 1
3 DAW Schaijk VR2 3 1 1 1 4 6 15 -9
4 NLC'03 VR2 3 0 0 3 0 2 13 -11
zondag 15 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 NLC'03 VR2 7 - 2
HVCH VR3 DAW Schaijk VR2 2 - 2
zondag 8 september 2019
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk VR2 NLC'03 VR2 2 - 0
dinsdag 3 september 2019
Thuis Uit Uitslag
HVCH VR3 Nooit Gedacht VR3 0 - 3
zondag 1 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Nooit Gedacht VR3 DAW Schaijk VR2 13 - 2
NLC'03 VR2 HVCH VR3 0 - 4

13

2

6

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren