Wedstrijd resultaten
zondag 19 januari 2020
6e klasse - 50
4 - 1
zondag 15 december 2019
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA'19 6 Berghem Sport 7 Afgelast
DAW Schaijk 7 HVCH 16 1 - 3
NLC'03 5 O.K.S.V. 3 3 - 0
zondag 8 december 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 Maaskantse Boys 4 4 - 1
SJO/SSA VESTA'19 6 O.K.S.V. 3 3 - 4
DAW Schaijk 7 MOSA'14 3 2 - 3
Ruwaard 5 Cito 4 7 - 2
SSA VESTA'19 6 O.K.S.V. 3
sv O.S.S. 1920 11 NLC'03 5 2 - 1
zondag 1 december 2019
Thuis Uit Uitslag
MOSA'14 3 Cito 4 6 - 0
NLC'03 5 HVCH 16 3 - 3
Berghem Sport 7 DAW Schaijk 7 5 - 1
O.K.S.V. 3 Margriet 8 4 - 1
sv O.S.S. 1920 11 SJO/SSA VESTA'19 6 5 - 2
sv O.S.S. 1920 11 SSA VESTA'19 6
Maaskantse Boys 4 Ruwaard 5 4 - 8
zondag 24 november 2019
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA'19 6 NLC'03 5 3 - 1
DAW Schaijk 7 Margriet 8 3 - 0
Ruwaard 5 MOSA'14 3 6 - 1
SSA VESTA'19 6 NLC'03 5
O.K.S.V. 3 Berghem Sport 7 3 - 4
Cito 4 Maaskantse Boys 4 5 - 1
HVCH 16 sv O.S.S. 1920 11 3 - 3
zondag 17 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 MOSA'14 3 2 - 1
DAW Schaijk 7 Cito 4 1 - 3
SSA VESTA'19 6 Berghem Sport 7
sv O.S.S. 1920 11 Maaskantse Boys 4 8 - 0
HVCH 16 Ruwaard 5 2 - 5
zondag 10 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard 5 SSA VESTA'19 6
Ruwaard 5 SJO/SSA VESTA'19 6 1 - 1
Berghem Sport 7 Margriet 8 6 - 1
MOSA'14 3 sv O.S.S. 1920 11 0 - 4
O.K.S.V. 3 DAW Schaijk 7 1 - 1
Cito 4 HVCH 16 Afgelast
Maaskantse Boys 4 NLC'03 5 1 - 7
zondag 3 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 sv O.S.S. 1920 11 1 - 12
DAW Schaijk 7 NLC'03 5 1 - 5
Ruwaard 5 O.K.S.V. 3 2 - 0
MOSA'14 3 Maaskantse Boys 4 3 - 0
Cito 4 Berghem Sport 7 2 - 4
zondag 27 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Ruwaard 5 Berghem Sport 7 3 - 3
SJO/SSA VESTA'19 6 MOSA'14 3 2 - 1
SSA VESTA'19 6 MOSA'14 3
NLC'03 5 Margriet 8 3 - 0
O.K.S.V. 3 Cito 4 3 - 2
sv O.S.S. 1920 11 DAW Schaijk 7 6 - 0
Maaskantse Boys 4 HVCH 16 0 - 9
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 SJO/SSA VESTA'19 6 0 - 3
DAW Schaijk 7 Maaskantse Boys 4 2 - 5
Berghem Sport 7 NLC'03 5 4 - 0
sv O.S.S. 1920 11 Cito 4 3 - 1
zondag 13 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 SSA VESTA'19 6
Ruwaard 5 sv O.S.S. 1920 11 2 - 3
MOSA'14 3 Berghem Sport 7 1 - 4
Maaskantse Boys 4 O.K.S.V. 3 1 - 10
Cito 4 NLC'03 5 3 - 1
zondag 6 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA'19 6 DAW Schaijk 7 7 - 1
SSA VESTA'19 6 DAW Schaijk 7
NLC'03 5 Ruwaard 5 1 - 4
Berghem Sport 7 Maaskantse Boys 4 8 - 0
O.K.S.V. 3 MOSA'14 3 0 - 2
HVCH 16 Margriet 8 3 - 0
zondag 29 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Maaskantse Boys 4 SSA VESTA'19 6
Ruwaard 5 DAW Schaijk 7 5 - 1
O.K.S.V. 3 sv O.S.S. 1920 11 3 - 2
MOSA'14 3 HVCH 16 2 - 7
Cito 4 Margriet 8 0 - 1
Maaskantse Boys 4 SJO/SSA VESTA'19 6 0 - 5
zondag 22 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet 8 Ruwaard 5 6 - 0
SJO/SSA VESTA'19 6 Cito 4 4 - 0
SSA VESTA'19 6 Cito 4
NLC'03 5 MOSA'14 3 0 - 4
sv O.S.S. 1920 11 Berghem Sport 7 4 - 2
HVCH 16 O.K.S.V. 3 4 - 3
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd (Doelverdediger)
Dijk, Roel van
Heijden, Giel van der
Heijden, Guus van der
Herpen, Dirk van
Lokven, Tom van
Meerman, Thijs
Uden, Stef van
Zonnenberg, Carlo

Overige staf
Dinther, Menno van (Teammanager)
Lokven, Tom van (Teammanager)

Stand 6e klasse - 50
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 sv O.S.S. 1920 11 11 9 1 1 28 52 15 37
2 Ruwaard 5 11 7 2 2 23 43 24 19
3 Berghem Sport 7 10 7 1 2 22 41 19 22
4 HVCH 16 9 6 2 1 20 38 18 20
5 SJO/SSA VESTA'19 6 9 6 1 2 19 30 13 17
6 O.K.S.V. 3 11 5 1 5 16 31 25 6
7 MOSA'14 3 11 5 0 6 15 24 27 -3
8 NLC'03 5 11 4 1 6 13 25 25 0
9 Margriet 8 11 4 0 7 12 16 36 -20
10 Cito 4 10 3 0 7 9 18 31 -13
11 DAW Schaijk 7 11 1 1 9 4 14 43 -29
12 SJO VESTA'19 6 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Maaskantse Boys 4 11 1 0 10 3 13 69 -56
12 SSA VESTA'19 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Programma 6e klasse - 50
zondag 26 januari 2020
Aanv. Thuis Uit
13:00 HVCH 16 SJO/SSA VESTA'19 6
zondag 2 februari 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 Ruwaard 5 Margriet 8
11:00 O.K.S.V. 3 HVCH 16
11:00 Berghem Sport 7 sv O.S.S. 1920 11
11:00 MOSA'14 3 NLC'03 5
12:30 Maaskantse Boys 4 DAW Schaijk 7
13:00 Cito 4 SJO/SSA VESTA'19 6
13:00 Cito 4 SSA VESTA'19 6
zondag 9 februari 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 Margriet 8 Berghem Sport 7
10:00 SJO/SSA VESTA'19 6 Ruwaard 5
10:00 DAW Schaijk 7 O.K.S.V. 3
10:00 SSA VESTA'19 6 Ruwaard 5
10:00 NLC'03 5 Maaskantse Boys 4
12:00 sv O.S.S. 1920 11 MOSA'14 3
13:00 HVCH 16 Cito 4
zondag 16 februari 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 SJO/SSA VESTA'19 6 Margriet 8
10:00 Ruwaard 5 HVCH 16
10:00 SSA VESTA'19 6 Margriet 8
11:00 Berghem Sport 7 MOSA'14 3
11:00 O.K.S.V. 3 NLC'03 5
12:00 Cito 4 DAW Schaijk 7
12:30 Maaskantse Boys 4 sv O.S.S. 1920 11
zondag 8 maart 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 Margriet 8 Cito 4
10:00 DAW Schaijk 7 SJO/SSA VESTA'19 6
10:00 DAW Schaijk 7 SSA VESTA'19 6
10:00 NLC'03 5 Berghem Sport 7
11:00 MOSA'14 3 O.K.S.V. 3
12:00 sv O.S.S. 1920 11 Ruwaard 5
13:00 HVCH 16 Maaskantse Boys 4
zondag 15 maart 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 Margriet 8 DAW Schaijk 7
10:00 SJO/SSA VESTA'19 6 HVCH 16
10:00 Ruwaard 5 NLC'03 5
11:00 Berghem Sport 7 O.K.S.V. 3
12:00 Cito 4 sv O.S.S. 1920 11
12:30 Maaskantse Boys 4 MOSA'14 3
zondag 29 maart 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 NLC'03 5 DAW Schaijk 7
11:00 MOSA'14 3 Ruwaard 5
11:00 O.K.S.V. 3 SSA VESTA'19 6
11:00 O.K.S.V. 3 SJO/SSA VESTA'19 6
11:00 Berghem Sport 7 HVCH 16
12:00 sv O.S.S. 1920 11 Margriet 8
12:30 Maaskantse Boys 4 Cito 4
zondag 5 april 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 Margriet 8 O.K.S.V. 3
10:00 Ruwaard 5 Maaskantse Boys 4
10:00 DAW Schaijk 7 Berghem Sport 7
10:00 SSA VESTA'19 6 sv O.S.S. 1920 11
10:00 SJO/SSA VESTA'19 6 sv O.S.S. 1920 11
12:30 Cito 4 MOSA'14 3
13:00 HVCH 16 NLC'03 5
zondag 19 april 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 NLC'03 5 sv O.S.S. 1920 11
11:00 Berghem Sport 7 SSA VESTA'19 6
11:00 MOSA'14 3 Margriet 8
11:00 O.K.S.V. 3 Maaskantse Boys 4
11:00 Berghem Sport 7 SJO/SSA VESTA'19 6
12:00 Cito 4 Ruwaard 5
13:00 HVCH 16 DAW Schaijk 7
zondag 10 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 Margriet 8 HVCH 16
10:00 DAW Schaijk 7 Ruwaard 5
10:00 NLC'03 5 Cito 4
11:00 MOSA'14 3 SSA VESTA'19 6
11:00 MOSA'14 3 SJO/SSA VESTA'19 6
12:00 sv O.S.S. 1920 11 O.K.S.V. 3
12:30 Maaskantse Boys 4 Berghem Sport 7
zondag 17 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
09:45 Margriet 8 NLC'03 5
10:00 DAW Schaijk 7 sv O.S.S. 1920 11
10:00 SSA VESTA'19 6 Maaskantse Boys 4
10:00 SJO/SSA VESTA'19 6 Maaskantse Boys 4
11:00 Berghem Sport 7 Ruwaard 5
12:00 Cito 4 O.K.S.V. 3
13:00 HVCH 16 MOSA'14 3
zondag 24 mei 2020
Aanv. Thuis Uit
10:00 NLC'03 5 SSA VESTA'19 6
10:00 MOSA'14 3 DAW Schaijk 7
10:00 NLC'03 5 SJO/SSA VESTA'19 6
11:00 Berghem Sport 7 Cito 4
11:00 O.K.S.V. 3 Ruwaard 5
12:30 Maaskantse Boys 4 Margriet 8
14:00 sv O.S.S. 1920 11 HVCH 16
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 SV Venray 8 1 1 0 0 3 14 3 11
2 FC Uden 5 1 1 0 0 3 10 0 10
3 Avanti'31 6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Daalhof 4 1 1 0 0 3 8 0 8
4 Oranje Blauw'15 35+1 1 1 0 0 3 7 0 7
5 SVH'39 3 1 1 0 0 3 7 0 7
6 Volkel 5 1 1 0 0 3 7 1 6
7 Mifano 7 1 1 0 0 3 6 0 6
8 NEC'92/vloerenboulevard 2 1 1 0 0 3 7 2 5
9 O.K.S.V. 2 1 1 0 0 3 6 1 5
10 SIOL 2 1 1 0 0 3 5 0 5
11 SIOL 3 1 1 0 0 3 7 3 4
12 Bruheze 5 1 1 0 0 3 4 0 4
13 Olympia'18 6 1 1 0 0 3 4 0 4
14 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 1 1 0 0 3 4 0 4
15 HVCH 14 1 1 0 0 3 6 3 3
16 MOSA'14 2 1 1 0 0 3 6 3 3
17 Merselo 2 1 1 0 0 3 5 2 3
18 DESM 5 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Festilent 7 1 1 0 0 3 4 1 3
19 Sportclub Irene 7 1 1 0 0 3 4 1 3
20 Spaubeek 4 1 1 0 0 3 4 1 3
21 SVME 5 1 1 0 0 3 4 1 3
22 WEC 3 1 1 0 0 3 3 0 3
23 Blauw Geel'38/JUMBO 12 1 1 0 0 3 6 4 2
24 UDI'19/CSU 16 1 1 0 0 3 6 4 2
25 Sportclub Irene 9 1 1 0 0 3 4 2 2
26 NWC 9 1 1 0 0 3 4 2 2
27 Stormvogels'28 3 1 1 0 0 3 4 2 2
28 Wittenhorst 7 1 1 0 0 3 4 2 2
29 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 1 1 0 0 3 3 1 2
30 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 1 0 0 3 2 0 2
31 FC de Rakt 4 1 1 0 0 3 2 0 2
32 SV Someren 12 1 1 0 0 3 2 0 2
33 Wittenhorst 11 1 1 0 0 3 2 0 2
34 Bruheze 4 1 1 0 0 3 5 4 1
35 Boekel Sport 6 1 1 0 0 3 4 3 1
36 SV Venray 13 1 1 0 0 3 4 3 1
37 Bruheze 6 1 1 0 0 3 3 2 1
38 Mariahout 5 1 1 0 0 3 3 2 1
39 SJVV 3 1 1 0 0 3 3 2 1
40 SV TOP 7 1 1 0 0 3 3 2 1
41 ZSV 8 1 1 0 0 3 3 2 1
42 DESM 4 1 1 0 0 3 2 1 1
43 Geertruidse Boys 2 1 1 0 0 3 2 1 1
44 HVCH 12 1 1 0 0 3 2 1 1
45 RKASV 5 1 1 0 0 3 2 1 1
46 Schijndel/DE WIT 9 1 1 0 0 3 2 1 1
47 SV TOP 11 1 1 0 0 3 2 1 1
48 ASV'33 6 1 1 0 0 3 1 0 1
49 Spaubeek 3 1 1 0 0 3 3 3 0
50 Maaskantse Boys 3 1 1 0 0 3 3 3 0
51 Gemert 11 1 1 0 0 3 2 2 0
52 UOW '02 4 1 1 0 0 3 2 2 0
53 Volkel 8 1 1 0 0 3 0 0 0
54 EVV 4 1 1 0 0 3 0 0 0
55 EVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
56 RKSV Minor 4 0 0 0 0 0 0 0 0
57 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 SVME 4 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Sylvia 2 1 0 0 1 0 3 3 0
60 HVCH 13 1 0 0 1 0 3 3 0
61 Bruheze 7 1 0 0 1 0 2 2 0
62 Chevremont 4 1 0 0 1 0 2 2 0
63 Stiphout Vooruit 6 1 0 0 1 0 0 0 0
64 DESM 6 1 0 0 1 0 0 0 0
65 Sanderbout 2 0 0 0 0 0 0 0 0
65 SV Venray 7 1 0 0 1 0 4 5 -1
66 Sambeek 3 1 0 0 1 0 3 4 -1
67 ZSV 5 1 0 0 1 0 3 4 -1
68 Grashoek 4 1 0 0 1 0 2 3 -1
69 Margriet 6 1 0 0 1 0 2 3 -1
70 RKPVV 4 1 0 0 1 0 2 3 -1
71 Stiphout Vooruit 5 1 0 0 1 0 2 3 -1
72 SSA Haanrade/SVA 2 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Wittenhorst 10 1 0 0 1 0 2 3 -1
73 Cito 5 1 0 0 1 0 1 2 -1
74 Heer 5 1 0 0 1 0 1 2 -1
74 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Heeswijk 7 1 0 0 1 0 1 2 -1
76 Laura/Hopel Combinatie 4 1 0 0 1 0 1 2 -1
77 sv O.S.S. 1920 8 1 0 0 1 0 1 2 -1
78 SNA 2 1 0 0 1 0 1 2 -1
79 Venhorst 4 1 0 0 1 0 0 1 -1
80 SV TOP 9 1 0 0 1 0 4 6 -2
81 SV TOP 6 1 0 0 1 0 4 6 -2
82 HRC'27 2 1 0 0 1 0 2 4 -2
83 Sportclub Irene 5 1 0 0 1 0 2 4 -2
84 RKSVO 6 1 0 0 1 0 2 4 -2
85 VVV'03 5 1 0 0 1 0 2 4 -2
86 SV DWSH'18 5 1 0 0 1 0 1 3 -2
87 DAW Schaijk 5 1 0 0 1 0 0 2 -2
88 Melderslo 4 1 0 0 1 0 0 2 -2
89 Panningen 5 1 0 0 1 0 0 2 -2
90 WEC 5 1 0 0 1 0 0 2 -2
91 HVCH 16 1 0 0 1 0 3 6 -3
92 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 1 0 0 1 0 3 6 -3
93 Vitesse'08 5 1 0 0 1 0 2 5 -3
94 VV ALFA SPORT 4 1 0 0 1 0 1 4 -3
95 Herpinia 4 1 0 0 1 0 1 4 -3
96 RKVVM 4 1 0 0 1 0 1 4 -3
97 vvVOS 4 1 0 0 1 0 1 4 -3
98 SV DWSH'18 4 1 0 0 1 0 0 3 -3
99 SES 5 1 0 0 1 0 3 7 -4
100 Avanti'31 5 1 0 0 1 0 0 4 -4
101 Blauw Geel'38/JUMBO 14 1 0 0 1 0 0 4 -4
102 Handel 3 1 0 0 1 0 0 4 -4
103 Heer 7 1 0 0 1 0 2 7 -5
104 Avesteyn 6 1 0 0 1 0 1 6 -5
105 SCMH 4 1 0 0 1 0 0 5 -5
106 sv O.S.S. 1920 11 1 0 0 1 0 1 7 -6
107 Gemert 7 1 0 0 1 0 0 6 -6
108 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 1 0 0 1 0 0 7 -7
109 SVH'39 4 1 0 0 1 0 0 7 -7
110 Voerendaal 4 1 0 0 1 0 0 8 -8
111 SES 4 1 0 0 1 0 0 10 -10
112 Handel 4 1 0 0 1 0 3 14 -11
dinsdag 29 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
SV DWSH'18 5 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 1 - 3
Sylvia 2 Spaubeek 3 3 - 3 (4 - 5)
woensdag 23 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Blauw Geel'38/JUMBO 12 SV TOP 9 6 - 4
dinsdag 22 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP 7 Margriet 6 3 - 2
Avanti'31 5 Bruheze 5 0 - 4
DESM 4 SNA 2 2 - 1
UOW '02 4 Chevremont 4 2 - 2 (4 - 3)
Boekel Sport 6 Sambeek 3 4 - 3
SES 5 SIOL 3 3 - 7
Herpinia 4 Festilent 7 1 - 4
Volkel 5 sv O.S.S. 1920 11 7 - 1
Venhorst 4 ASV'33 6 0 - 1
FC Uden 5 SES 4 10 - 0
NEC'92/vloerenboulevard 2 Heer 7 7 - 2
Stiphout Vooruit 5 Bruheze 6 2 - 3
Sportclub Irene 9 VVV'03 5 4 - 2
Gemert 7 Mifano 7 0 - 6
sv O.S.S. 1920 8 SV TOP 11 1 - 2
MOSA'14 2 HVCH 16 6 - 3
HVCH 13 Maaskantse Boys 3 3 - 3 (3 - 4)
Cito 5 HVCH 12 1 - 2
SJVV 3 Grashoek 4 3 - 2
Daalhof 4 Voerendaal 4 8 - 0
Stiphout Vooruit 6 Volkel 8 0 - 0 (4 - 5)
Geertruidse Boys 2 Laura/Hopel Combinatie 4 2 - 1
zondag 20 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
RKVVM 4 SVME 5 1 - 4
DESM 6 EVV 4 0 - 0 (2 - 4)
SV TOP 6 UDI'19/CSU 16 4 - 6
SV Venray 13 ZSV 5 4 - 3
Heer 5 RKASV 5 1 - 2
vvVOS 4 Sportclub Irene 7 1 - 4
Nijnsel/TVE Reclame 5 WEC 5 2 - 0
Bruheze 4 SV Venray 7 5 - 4
Blauw Geel'38/JUMBO 14 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 0 - 4
SVME 4 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3
Handel 4 SV Venray 8 3 - 14
Spaubeek 4 VV ALFA SPORT 4 4 - 1
Oranje Blauw'15 35+1 SVH'39 4 7 - 0
Stormvogels'28 3 HRC'27 2 4 - 2
Melderslo 4 Wittenhorst 11 0 - 2
EVV 3 Sanderbout 2
DAW Schaijk 5 FC de Rakt 4 0 - 2
Mariahout 5 RKPVV 4 3 - 2
HVCH 14 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 6 - 3
SIOL 2 SCMH 4 5 - 0
Vitesse'08 5 Merselo 2 2 - 5
Wittenhorst 10 ZSV 8 2 - 3
SVH'39 3 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 7 - 0
SV Someren 12 Panningen 5 2 - 0
Sportclub Irene 5 Wittenhorst 7 2 - 4
SVH'39 3 DESM 5
WEC 3 SV DWSH'18 4 3 - 0
Schijndel/DE WIT 9 Heeswijk 7 2 - 1
Olympia'18 6 Handel 3 4 - 0
Avesteyn 6 O.K.S.V. 2 1 - 6
SSA Haanrade/SVA 2 RKSV Minor 4
Bruheze 7 Gemert 11 2 - 2 (4 - 5)
dinsdag 15 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
NWC 9 RKSVO 6 4 - 2

38

6

1

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren