Wedstrijd resultaten
zaterdag 18 mei 2024
4e klasse (3e fase) - 05
4 - 1
4 - 0
zaterdag 11 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
Blerick JO16-2 Erp JO16-1 2 - 0
woensdag 8 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
SSA/SJO VITA JO16-1 Rhode/VSB JO16-2 3 - 0
zaterdag 4 mei 2024
Thuis Uit Uitslag
OJC ROSMALEN JO16-4 Gassel JO16-1JM 9 - 3
Berghem Sport JO16-3 Rhode/VSB JO16-2 3 - 1
zaterdag 20 april 2024
Thuis Uit Uitslag
S.V. Brandevoort JO16-2 Rhode/VSB JO16-2 0 - 5
Berghem Sport JO16-3 SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM 3 - 4
Blerick JO16-2 HVCH JO16-1 0 - 0
OJC ROSMALEN JO16-4 SSA/SJO VITA JO16-1 4 - 0
zaterdag 13 april 2024
Thuis Uit Uitslag
SSA/SJO VITA JO16-1 S.V. Brandevoort JO16-2 1 - 1
Rhode/VSB JO16-2 Blerick JO16-2 2 - 0
HVCH JO16-1 Berghem Sport JO16-3 1 - 2
SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM Gassel JO16-1JM 11 - 1
Erp JO16-1 SJO HBDZ'23 JO16-1JM 6 - 1
zaterdag 6 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Blerick JO16-2 SSA/SJO VITA JO16-1 2 - 2
SJO HBDZ'23 JO16-1JM SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM 1 - 1
Gassel JO16-1JM HVCH JO16-1 3 - 3
S.V. Brandevoort JO16-2 OJC ROSMALEN JO16-4 2 - 4
woensdag 3 april 2024
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO16-3 OJC ROSMALEN JO16-4 5 - 0
zaterdag 30 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Gassel JO16-1JM S.V. Brandevoort JO16-2 12 - 0
OJC ROSMALEN JO16-4 Erp JO16-1 5 - 2
zaterdag 23 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
SSA/SJO VITA JO16-1 Berghem Sport JO16-3 4 - 3
Rhode/VSB JO16-2 Gassel JO16-1JM Afgelast
SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM Erp JO16-1 2 - 2
HVCH JO16-1 SJO HBDZ'23 JO16-1JM 3 - 1
zaterdag 16 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
SJO HBDZ'23 JO16-1JM Rhode/VSB JO16-2 0 - 2
Blerick JO16-2 S.V. Brandevoort JO16-2 0 - 2
Gassel JO16-1JM SSA/SJO VITA JO16-1 2 - 2
Erp JO16-1 HVCH JO16-1 0 - 2
zaterdag 9 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
Gassel JO16-1JM Berghem Sport JO16-3 1 - 7
SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM OJC ROSMALEN JO16-4 2 - 1
zaterdag 2 maart 2024
Thuis Uit Uitslag
SJO HBDZ'23 JO16-1JM OJC ROSMALEN JO16-4 4 - 1
Berghem Sport JO16-3 Blerick JO16-2 3 - 0
SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM Rhode/VSB JO16-2 1 - 4
Erp JO16-1 SSA/SJO VITA JO16-1 2 - 2
zaterdag 24 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
S.V. Brandevoort JO16-2 SJO HBDZ'23 JO16-1JM 3 - 1
UDI'19/CSU JO16-2 Erp JO16-1 0 - 15
SSA/SJO VITA JO16-1 SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM 0 - 1
Blerick JO16-2 Gassel JO16-1JM 6 - 2
Rhode/VSB JO16-2 HVCH JO16-1 1 - 3
zaterdag 17 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
SJO HBDZ'23 JO16-1JM Blerick JO16-2 5 - 0
zaterdag 3 februari 2024
Thuis Uit Uitslag
SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM UDI'19/CSU JO16-2 11 - 2
Erp JO16-1 S.V. Brandevoort JO16-2 3 - 1
HVCH JO16-1 SSA/SJO VITA JO16-1 4 - 1
zaterdag 27 januari 2024
Thuis Uit Uitslag
S.V. Brandevoort JO16-2 Berghem Sport JO16-3 0 - 9
UDI'19/CSU JO16-2 Gassel JO16-1JM 3 - 6
SSA/SJO VITA JO16-1 SJO HBDZ'23 JO16-1JM 3 - 0
Rhode/VSB JO16-2 Erp JO16-1 5 - 2
HVCH JO16-1 SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM 3 - 0
Overige staf
Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter(club))
Afgeschermd (Teammanager)
Herpen, Dennis van (Teammanager)
Vermeulen, Bas (Teammanager)

Teamspeler
Bakel, Tim van
Berg, Teun van den
Braams, Dinand
Elzen, Gertjan van den
Herpen, Stan van
Jong, Thijmen de
Machielse, Levi
Nistelrooij, Daan van
Sawan, Anas
Spierings, Luca
Spierings, Sem
Thiel, Levi van
Tiel, Luuk van
Vermeulen, Stijn
Vugt, Lars van

Stand 4e klasse (3e fase) - 05
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 HVCH JO16-1 9 6 2 1 20 23 9 14
2 Berghem Sport JO16-3 8 6 0 2 18 35 11 24
3 SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM 9 5 2 2 17 26 15 11
4 Rhode/VSB JO16-2 8 5 0 3 15 20 12 8
5 SSA/SJO VITA JO16-1 10 3 4 3 13 18 19 -1
6 OJC ROSMALEN JO16-4 7 4 0 3 12 24 18 6
7 SJO HBDZ'23 JO16-1JM 9 3 1 5 10 20 23 -3
8 Erp JO16-1 8 2 2 4 8 17 20 -3
9 Blerick JO16-2 9 2 2 5 8 10 20 -10
10 S.V. Brandevoort JO16-2 9 2 1 6 7 10 39 -29
11 Gassel JO16-1JM 8 1 2 5 5 28 45 -17
Programma 4e klasse (3e fase) - 05
woensdag 22 mei 2024
Aanv. Thuis Uit
19:15 Erp JO16-1 Berghem Sport JO16-3
zaterdag 25 mei 2024
Aanv. Thuis Uit
12:00 S.V. Brandevoort JO16-2 SJO/SSA VESTA '19 JO16-1JM
13:00 Berghem Sport JO16-3 SJO HBDZ'23 JO16-1JM
13:30 Rhode/VSB JO16-2 OJC ROSMALEN JO16-4
14:00 Gassel JO16-1JM Erp JO16-1
maandag 27 mei 2024
Aanv. Thuis Uit
20:00 OJC ROSMALEN JO16-4 HVCH JO16-1
zaterdag 1 juni 2024
Aanv. Thuis Uit
13:30 Rhode/VSB JO16-2 Gassel JO16-1JM
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Emplina JO16-1 7 7 0 0 21 42 9 33
2 UDI'19/CSU JO16-1 7 5 0 2 15 46 12 34
3 HVCH JO16-1 6 3 1 2 10 16 11 5
4 SSA/SJO VITA JO16-1 7 3 1 3 10 20 22 -2
5 Juliana Mill JO16-1 7 3 0 4 9 17 20 -3
6 sv O.S.S. 1920 JO16-2 7 3 0 4 9 15 21 -6
7 Berghem Sport JO16-3 6 2 0 4 6 12 26 -14
8 ST Fiducia/Elsendorp JO16-1JM 7 0 0 7 0 7 54 -47
zaterdag 14 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Emplina JO16-1 Juliana Mill JO16-1 2 - 0
UDI'19/CSU JO16-1 sv O.S.S. 1920 JO16-2 4 - 1
SSA/SJO VITA JO16-1 ST Fiducia/Elsendorp JO16-1JM 5 - 0
zaterdag 7 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
ST Fiducia/Elsendorp JO16-1JM Berghem Sport JO16-3 0 - 1
Juliana Mill JO16-1 UDI'19/CSU JO16-1 3 - 2
sv O.S.S. 1920 JO16-2 SSA/SJO VITA JO16-1 2 - 3
HVCH JO16-1 Emplina JO16-1 1 - 3
woensdag 4 oktober 2023
Thuis Uit Uitslag
Juliana Mill JO16-1 ST Fiducia/Elsendorp JO16-1JM 5 - 2
zaterdag 30 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Emplina JO16-1 sv O.S.S. 1920 JO16-2 3 - 0
SSA/SJO VITA JO16-1 Berghem Sport JO16-3 5 - 2
UDI'19/CSU JO16-1 HVCH JO16-1 6 - 1
zaterdag 23 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO16-3 Emplina JO16-1 1 - 7
ST Fiducia/Elsendorp JO16-1JM UDI'19/CSU JO16-1 0 - 16
sv O.S.S. 1920 JO16-2 Juliana Mill JO16-1 3 - 2
HVCH JO16-1 SSA/SJO VITA JO16-1 0 - 0
zaterdag 16 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Emplina JO16-1 UDI'19/CSU JO16-1 5 - 3
Berghem Sport JO16-3 sv O.S.S. 1920 JO16-2 3 - 5
SSA/SJO VITA JO16-1 Juliana Mill JO16-1 3 - 6
HVCH JO16-1 ST Fiducia/Elsendorp JO16-1JM 6 - 2
zaterdag 9 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Emplina JO16-1 ST Fiducia/Elsendorp JO16-1JM 17 - 1
UDI'19/CSU JO16-1 SSA/SJO VITA JO16-1 7 - 1
Juliana Mill JO16-1 Berghem Sport JO16-3 1 - 4
sv O.S.S. 1920 JO16-2 HVCH JO16-1 0 - 4
zaterdag 2 september 2023
Thuis Uit Uitslag
Berghem Sport JO16-3 UDI'19/CSU JO16-1 1 - 8
SSA/SJO VITA JO16-1 Emplina JO16-1 3 - 5
HVCH JO16-1 Juliana Mill JO16-1 4 - 0
ST Fiducia/Elsendorp JO16-1JM sv O.S.S. 1920 JO16-2 2 - 4

23

6

1

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsor
Hoofdsponsor Jeugd
Hoofdsponsor Vrouwen