Wedstrijd resultaten
zaterdag 7 december 2019
3e klasse - 103
8 - 1
0 - 8
4 - 3
0
zaterdag 30 november 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO19-3 HVCH JO19-4 2 - 1
NLC'03 JO19-2 Heeswijk JO19-2 3 - 7
EVVC JO19-2 Margriet JO19-4
sv O.S.S. 1920 JO19-4 HVCH JO19-5 9 - 2
Margriet JO19-5 Erp JO19-2
zaterdag 23 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp JO19-2 Heeswijk JO19-2 2 - 4
HVCH JO19-5 EVVC JO19-2 5 - 1
Nulandia JO19-1 SV TOP JO19-3 0 - 3
NLC'03 JO19-2 Margriet JO19-5
Margriet JO19-4 sv O.S.S. 1920 JO19-4
zaterdag 16 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Erp JO19-2 HVCH JO19-4 1 - 5
Heeswijk JO19-2 SV TOP JO19-3 1 - 4
HVCH JO19-5 Nulandia JO19-1 0 - 3
sv O.S.S. 1920 JO19-4 NLC'03 JO19-2 4 - 1
Margriet JO19-4 Margriet JO19-5
zaterdag 9 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Nulandia JO19-1 Margriet JO19-4
SV TOP JO19-3 EVVC JO19-2 6 - 3
HVCH JO19-4 HVCH JO19-5 7 - 0
Margriet JO19-5 Heeswijk JO19-2
zaterdag 2 november 2019
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk JO19-2 EVVC JO19-2 1 - 2
Erp JO19-2 sv O.S.S. 1920 JO19-4 2 - 5
Nulandia JO19-1 NLC'03 JO19-2 6 - 0
zaterdag 26 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 JO19-2 HVCH JO19-4 0 - 4
EVVC JO19-2 Erp JO19-2 9 - 0
sv O.S.S. 1920 JO19-4 Heeswijk JO19-2 1 - 2
Margriet JO19-5 Nulandia JO19-1
Margriet JO19-4 SV TOP JO19-3
zaterdag 12 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk JO19-2 Margriet JO19-4
Erp JO19-2 HVCH JO19-5 1 - 4
SV TOP JO19-3 Margriet JO19-5
Nulandia JO19-1 EVVC JO19-2 4 - 0
HVCH JO19-4 sv O.S.S. 1920 JO19-4 1 - 1
zaterdag 5 oktober 2019
Thuis Uit Uitslag
NLC'03 JO19-2 SV TOP JO19-3 2 - 4
EVVC JO19-2 HVCH JO19-4 1 - 5
HVCH JO19-5 Heeswijk JO19-2 7 - 3
sv O.S.S. 1920 JO19-4 Nulandia JO19-1 0 - 3
Margriet JO19-4 Erp JO19-2
zaterdag 28 september 2019
Thuis Uit Uitslag
SV TOP JO19-3 HVCH JO19-5 12 - 2
NLC'03 JO19-2 EVVC JO19-2 2 - 6
Nulandia JO19-1 Erp JO19-2 8 - 0
HVCH JO19-4 Heeswijk JO19-2 2 - 1
Margriet JO19-5 sv O.S.S. 1920 JO19-4
zaterdag 21 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Heeswijk JO19-2 Nulandia JO19-1 2 - 5
EVVC JO19-2 Margriet JO19-5
sv O.S.S. 1920 JO19-4 SV TOP JO19-3 1 - 0
HVCH JO19-5 NLC'03 JO19-2 4 - 2
Teamspeler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Akker, Sam v.d.
Berg, Tijn v.d.
Buck, Joppe de
Ven, Luuk van de

Overige staf
Griensven, Wim van (Teammanager)
Groot, Michel de (Teammanager)
Hurk, Peter v.d. (Teammanager)
Orsouw, Arno van (Teammanager)

Stand 3e klasse - 103
Veeg naar links voor meer informatie
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Nulandia JO19-1 8 7 0 1 21 37 6 31
2 SV TOP JO19-3 8 7 0 1 21 39 10 29
3 HVCH JO19-4 8 5 1 2 16 26 14 12
4 sv O.S.S. 1920 JO19-4 8 4 1 3 13 24 15 9
5 EVVC JO19-2 8 4 0 4 12 26 26 0
6 HVCH JO19-5 8 4 0 4 12 24 38 -14
6 Margriet JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Margriet JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Heeswijk JO19-2 8 3 0 5 9 21 26 -5
8 NLC'03 JO19-2 7 0 0 7 0 10 35 -25
9 Erp JO19-2 7 0 0 7 0 6 43 -37
Programma 3e klasse - 103
zaterdag 14 december 2019
Aanv. Thuis Uit
14:00 NLC'03 JO19-2 Erp JO19-2
Beker
STANDENLIJST G W G V PT DV DT DS
1 Margriet JO19-3 3 3 0 0 9 12 2 10
1 Margriet JO19-2 3 3 0 0 9 12 2 10
2 DAW Schaijk JO19-2 3 2 0 1 6 6 7 -1
3 Cito JO19-1 3 1 0 2 3 5 5 0
4 HVCH JO19-4 3 0 0 3 0 4 13 -9
zaterdag 14 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Cito JO19-1 HVCH JO19-4 5 - 0
DAW Schaijk JO19-2 Margriet JO19-2 0 - 5
zaterdag 7 september 2019
Thuis Uit Uitslag
Cito JO19-1 DAW Schaijk JO19-2 0 - 2
HVCH JO19-4 Margriet JO19-2 2 - 4
maandag 2 september 2019
Thuis Uit Uitslag
DAW Schaijk JO19-2 HVCH JO19-4 4 - 2
zaterdag 31 augustus 2019
Thuis Uit Uitslag
Margriet JO19-2 Cito JO19-1 3 - 0
Vriendschappelijke wedstrijden
zaterdag 25 januari 2020
Aanv. Thuis Uit
15:15 HVCH JO19-4 Den Dungen JO19-2

26

5

2

Goals

Gewonnen

Verloren

Laatste programma en uitslagen
Jeugd Senioren
Mijn teams
Klik op wijzig om 'Mijn teams' te bewerken.
Hoofdsponsoren